Půjčka ihned na účet - POČET HLEDÁNÍ

Půjčka ihned na účet v listopadu 2019, změny od poslední analýzy

Půjčka ihned na účet a počty vyhledávání kombinace slov za poslední období prodělalo zajímavé změny a to nejen ve způsobu hledání požadovaných vlastností spotřebitelského úvěru: ekonomická situace, vývoj tržního podílu google.cz a na celkové návštěvnosti, rekordní nízká míra nezaměstnanosti v České republice spolu s rychlým růstem používání mobilních zařízení a poklesem datových tarifů využívaných pro procházení Internetu zanechalo výrazné stopy nejen ve statistikách návštěvnosti. Požadavky na produkt / službu zůstávají velmi podobné - rychlost nadále kraluje, ale dohledávána je pomocí jiných slovních spojení.

půjčka ihned na účet v listopadu 2019

Analyzované slovní kombinace půjčka ihned na účet patří k těm méně vyhledávaným. Není divu, text je poměrně dlouhý a při použití diakritiky na mobilním telefonu pro vypsání do hledacího pole vyhledávače i poměrně obtížný. Pokud chce zájemce o spotřebitelský úvěr právě tyto a ne jiné vlastnosti, musí vypsat pomocí dotykové klávesnice řadu znaků. Podobné prstové cvičení jen málokdy zvládají i velmi mladí nebo, naopak, starší občané. V takovém případě nastupuje "našeptávač" vyhledávače (ne všechny portály jej nabízejí) nebo tak zvané speedialy (pod výsledky zveřejněné další varianty dosud napsaného textu). Rok 2019 a především 2020 napoví, jakým směrem se brouzdání a vyhledávání na Internetu bude ubírat. Spolu se stále dokonalejší "umělou inteligencí", kterou zapojil Velký GOO a její spolupráce s personalizací výsledků (jen málokdo odmazává historii hledání na svém telefonu .. a i když ano, je mu to málo platné, pokud je stále přihlášen ke službám Google nebo Facebook - tam se totiž historie skladuje bez ohledu na přání zákazníků)

... změny v počtu vyhledávání k 6. prosinci 2018

Do prosince 2018 nedochází k žádným zásadním změnám / posunům ani v pořadí jednotlivých KW, počtech jejich vyhledávání ani pořadí podle počtu vyhledávání na nejznámnějším českém vyhledávači Seznam.cz s jedinou výjimkou. Zajímavý je posun slovního termínu vzniklého kombinací základního generického (short tail) slova a slova nebankovní. Toto klíčový výraz nabral dech a od srpna 2018 stoupl z téměř zanedbatelného množství vyhledávání v řádu jednotek na celkovou sumu cca 20. Taková návštěvnost, respektive dotazy by vedla ke vstupu do první desítky nejhledanějších slovních kombinací spojených se shortailovým klíčovým slovem, tj. "půjčkou" s tím, že bude obohaceno o přívlastek "nebankovní". Z laggard keyword (klíčového slovního výrazu) pohybujícího se pod nebo na hranici zanedbatelnosti se pomalu stává shortailový výraz. Jen tak dál, i mezi nebankovními se najdou nabídky konkurující zavedeným produktům od zavedených nadnárodních značek a společností.

hledanost v prosinci 2018

.. respektive "IHNED" a vyhledávání v kombinací se slovy "na účet" - obecně ..

Našeptávač a jeho funkcionalita nejen na Seznamu rozhodně stojí za zamyšlení. Stěží lze považovat za typické nebo jen vysoce pravděpodobné, že by návštěvník portálu do hledacího pole vypisoval kombinace čtyřech a více slov o délce 70 znaků. Ani na desktopovém počítači, o mobilním telefonu ani nemluvě, není využití korektní diakritiky pro vypsání celého dotazu očekávaným chování BFU. Znamená dalších XY stisků / znaků navíc, čas potřebný pro jeho vypsání je delší a vzrůstá i možnost chyb. Jednoznačně jednodušší a rychlejší je vypsat slovo pujcka, případně přidat jedno či dvě písmena a vyčkat na reakci a nabídku našeptávače. Co z toho vyplývá? Těžko říct - buď za obsah našeptávače mohou desktopy, nebo, a to je daleko pravděpodobnější, aktivní majitelé webových stránek, kteří na obsahu našeptávače své webovky postavili

pocet vyhledavani na Seznam.cz v roce 2018

© 2018 seznam.cz - denní průměry vyhledávání sledovaného klíčové slovní kombinace / termínu (srpen 2018)

Jak na tom jsou půjčky a tzv. převod "ihned na účet" z hlediska rychlosti převodu peněz do banky žadatele:

.. viz přehled tzv. půjček a bankovních účtů, které využívají


© 2022 AYI