Půjčka do výplaty

Pujcka a varianty jejího vyhledávání na SEZNAM

Změny ve vyhledávání do listopadu 2019

Po roce došlo k zásadní změně - slovní spojení půjčka do výplaty téměř vymizelo z hledání. Z počátečních několika tisíc kleslo na průměrných cca 7 denně za poslední 2 měsíce. Změna určitě souvisí s kombinací několika faktorů: se změnou poměru návštěvnosti z mobilních zařízení, které přesáhlo 50% a je stabilní, to jest neklesá pod většinový podíl. Dále tu je další nárůst podílu návštěvnosti z google a další pokles podílu seznam.cz. K dalším faktorům lze zařadit ekonomickou situaci, rekordně nízkou míru nezaměstnanosti a roční období, klesající úroky z hypoték, o které po zpřísnění pravidel pro jejich poskytování zájem nadále klesá a docela jistě i pár dalších.

navstevnost kw pujcka na seznamu

Podíl google.cz nadále roste, dále narůstá počet návštěv z mobilních zařízení a současně se udržuje stabilní ekonomická situace. Podíl jednotlivých faktorů na celkovém vývoji je těžké z veřejně dostupných dat na české vyhledávací jedničce odvodit. Vzhledem k několika vyjádřením zástupců nejužšího vedení zahrnujících i možnost podání žaloby na svého největšího konkurenta lze pouze usuzovat na další propad tržního podílu i návstěvnosti a tím i příjmů plynoucích z internetového trafficu. Rozšíření služeb o televizní kanál, zásadní update zpravodajských webů i změna designu vedoucí k rychlejšímu načítání obsahu především na mobilních zařízních svědčí o snaze českého o svůj podíl bojovat i do budoucnosti. A není sám, kdo se hlasitě ozývá - k žalobě se odhodlal i portál Heureka. Bojovat budou dále a to je jen dobře.

ZMĚNY V POČTU HLEDÁNÍ OD SRPNA 2018

Od srpna 2018 dochází k poklesu počtu vyhledávání v řádu desítek procent. U sledovaného termínu o 20%, u odvozených o 40 a více procent s jedinou výjimkou upřednostňující rychlost, tj. u spojení KW "rychlá" s nárůstem o 100%. Zájem se přesouvá k výchozím generickým klíčovým slovům a dlouhodobému bestselleru "nebankovní půjčky" a s nimi spojeným slovním spojením. Vzhledem k tomu, že generická KW si zájem udržují, je pokles podstatný a posouvá sledované termíny na hranici zanedbatelnosti v denních objemech. Mesíční a kvartální objemy hrají pouze doplňkovou roli, protože formulací dotazů jsou příliš obecná, než aby spolehlivě vedla k nadstandardním konverzním poměrům potřebným k ..

Svou roli ve vývoji klíčových ukazatelů sledovanosti a hledanosti hrají dosažené rekordní hodnoty nezaměstnanosti, které se dlouhodobě pohybují pod hranicí 3%. Přitom hodnota kolem 4% je obecně považována za hranici "plně zaměstnanosti". Podobný vývoj v roce 2018 zažívají ekonomiky Slovenska některých dalších evropských zemí.

hledanost na seznam.cz

© 2018 seznam.cz - denní průměry vyhledávání termínu (prosinec 2018)

POČET VYHLEDÁVÁNÍ KLÍČOVÉHO SLOVA V SRPNU 2018

.. respektive varianty, kombinace a počet hledání základního short-tail výrazu v kombinací se slovy "ihned | na účet" - obecně ..

Na počet hledání přesného termínu mají našeptávače omezený vliv - v souvislosti se short-tail výrazy se v nabídce nenachází - jak seznam, tak i google, resp. jejich našeptávače přesné spojení nenabízejí. Ani vyhledávače, které nabízejí linky na tzv. "související výraz" nebo "podobné hledání" v souvislosti s short-tail výrazem "půjčka" přesný výraz do přehledu nejhledanějších slovních spojení nezařadily.

půjčka do výplaty

© 2018 Seznam - denní průměry vyhledávání slovního spojení (srpen 2018)

Varianty krátkodobých rychlých nebankovních půjček

Malá, často pouze několikatisícová částka na dobu několika dní až jednoho týdne. Základem pro poptávku po službě s podobným názvem je typický krátkodobý a drobný nedostatek finančních prostředků s výhledem na jeho ukončení připsáním mzdy na bankovní účet zájemce / zákazníka, který je potřeba překlenout především rychle a jen na dobu několika dnů. Převod i splacení probíhá typicky z/na bankovní účet. I v tomto případě zájemci potřebují informaci o bankovních účtech poskytovatele .. viz přehled tzv. půjček a bankovních účtů, které využívají


© 2022 AYI